Spływy Kajakowe tylko dla Odważnych, czyli wycieczka klasy 5b!

W dniu 11 czerwca 2024 r. klasa 5 b udała się na wycieczkę do Mirowa. Dzieci przepłynęły kajakami Mirowski Przełom Warty, czyli odcinek o długości ok. 10 km. Warta na tym odcinku jest bardzo malownicza. Po drodze można zobaczyć jurajskie ostańce (m.in. słynną Skałę Miłości), źródła, meandry i starorzecza. Finał wyprawy miał miejsce w Przystani w Kłobukowicach. Dzieci radziły sobie świetnie, a jako drużyna wypadli super. Pomagali sobie nawzajem i wspierali się. Na koniec mogli się posilić żurkiem i kiełbaską z ogniska. Było ogrom emocji i niezapomnianych chwil.

Dziękuję serdecznie p. Tomaszowi Bryszowi, p. Bogusi Sawickiej i p. Annie Kruszynie za wspaniałą opiekę podczas wyjazdu.

Zachęcam wszystkich na spływy kajakowe. Tomasz zawsze służy radą, pomocą i opieką podczas wycieczki.
Dziękujemy również firmie Rivigo Events za zorganizowanie wspaniałego spływu kajakowego.